Anticelulitidní masáž: Co je to a jak to funguje?

Anticelulitidní masáž: Co je to a jak to funguje?

Anticelulitidní masáž: Tajemství pokožky bez proměnlivých bouliček

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč naše těla vypadají tak, jak vypadají? Už jste si někdy před zrcadlem všimli těch malých divných bouliček, které zdobí vaše stehna, hýždě nebo břicho? Poznámka: ne, nejde o geeky bradavice z Harryho Pottera. Doopravdy, já mluvím o celulitidě. Ty trnitkovité modré až fialové pruhy, které se objevují na našich tělech jak nepozvaní hosté a zůstávají tak dlouho, jak chtějí.

Teď si ale představte, že těmto nepopravitelným hostům na těch nejočividnějšch místech můžete poslat vyklizené rozkazy. Anticelulitidní masáž to s nimi totiž umí a já vám nyní prozradím, jak to funguje.

Co je to celulitida a jak se proti ní postavit?

Abych byla upřímná, většinu času nechávám Miloše, mého psa, aby se staral o všechno to štěkání a já se soustředím na psaní. Ale když přijde na celulitidu, nemohu si pomoci, ale začnu štěkat společně s ním. Celulitida, drahé dámy a páni, je ta šťastná kombinace tuku, vody a toxinů v našem těle, která vede k tvorbě těch nevábivých nerovností na naší pokožce. A nejlépe pomáhá v boji proti ní anticelulitidní masáž.

Anticelulitidní masáž je odborná metoda, která stimuluje cirkulaci krve a lymfy v problémových oblastech, pomáhá zlepšovat elasticitu kůže a především stimuluje odbourávání tukových buněk zodpovědných za tvorbu celulitidy. Protože buďme upřímní, tuk je dobrý na řízky, ne na naše stehna.

Anticelulitidní masáž: Technika, která zlepšuje stav naší pokožky

Svět masáží je nekonečným dobrodružstvím objevování a jednou z jeho nejzajímavějších odboček je anticelulitidní masáž. Pro představu je to něco jako taneční rutina pro vaši pokožku - tělo je rozděleno na různé segmenty, které jsou pak stimulovány určitými masážními technikami.

Kromě toho, že anticelulitidní masáž pomáhá odstraňovat tělový tuk, také výrazně zlepšuje oběh krve, což zabraňuje další tvorby celulitidy. Jak jsem řekla, je to jako pravidelné cvičení pro vaši kůži. A stejně jako cvičení, je k němu také potřeba pravidelnosti a trpělivosti, aby byly výsledky viditelné a účinné.

Moje zkušenosti s anticelulitidní masáží: Pravidelnost je klíč

A teď trochu z mého světa. Možná se ptáte: "Ljubo, jak to víš?". No, podívejte se, já jsem tomu také dříve moc nevěřila. Ale pak jsem vyzkoušela anticelulitidní masáž a učinila ji součástí svých pravidelných seberituálů. A co jsem zjistila? Že to funguje! Ale také, že je důležitá pravidelnost.

Martina, moje dcerka, se vždycky směje, když mě večer vidí s rozcuchanými vlasy, zaměstnanou masírováním svých stehne. Ať si směje, mně to nevadí. Protože vím, že ta pravidelná námaha stojí za to. A zároveň, i když je to pro ni zábavné, doufám, že moje zvyky převezme a bude se starat o své tělo stejně pečlivě jako já.

Všechno pak stojí za ty pohledy do zrcadla, když vidím, jak se moje tělo mění, jak se zlepšuje stav mé pokožky a jak se ztrácí ten zděšený výraz na tváři, když si obléknu plavky. A jestlipak to funguje? Ano, funguje to! Anticelulitidní masáž - to je ta magie, kterou jsem hledala.

Napsat komentář